Beşiktaş Diş Beyazlatma

Beşiktaş Diş Beyazlatma

Beşiktaş diş beyazlatma; Diş beyazlatma diş sağlığından sonra en çok dikkat edilen ve önemli olan alanların başında gelmektedir. Diş beyazlatma işlemi evde kendi kendine yapılabilen bir işlem olmasının yanında diş hekimi tarafından profesyonel olarak da yapılabilen bir işlemdir. Diş beyazlatma işlemi gayet kolay ve kısa süreli bir işlemdir. Eğer dişlerde ekstra bir sarılık veya sararma söz konusu değil ise dişler bir seansda lazerle diş beyazlatma tedavisi ile bembeyaz ve pırıl pırıl bir görünüme kavuşabilir.
Prof. Dr. Ömer Kutay yaklaşık otuz yıldır istanbul nişantaşında bulunan kliniğinde diş hastalarına tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Lazerle Diş Beyazlatma

Lazerle diş beyazlatma yaklaşık 45 dakikalık bir seansdan oluşmaktadır. lazerle diş beyazlatma işlemi yapılmadan önce diş temizleme işlemi yapılmaktadır. tedavi işleminden sonra dişlerde 3 ile 8 ton arası bir beyazlama görülmektedir. normal durumlarda bir seans istenilen beyazlatmaya ulaşmak için yeterli olmaktadır. Beyaz rengini alan dişler bu rengini normal şartlarda korumaktadır. Aşırı sigara, çay, kahve tüketimi olmadığı sürece bir seanslık lazer işlemi sonucu elde edilen beyazlık kalıcı olacaktır.

Diş Beyazlatma

Prof. Dr. Ömer Kutay 1992 yılından bu yana istanbul nişantaşında ki kliniğinde başta implant olmak üzere diş beyazlatma, gülüş tasarımı, diş temizleme gibi estetik diş hekimliği alanında da başarılı operasyonlara imza atmaya devam etmektedir.

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın