Diş Beyazlatma İstanbul

Diş Beyazlatma İstanbul

Diş Beyazlatma İstanbul; Sağlıklı dişlerden sonra dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu da dişlerin bembeyaz bir görüntüye sahip olmasıdır. Herkes pırıl pırıl parlayan beyaz dişlere sahip olmak ister. Fakat diş beyazlığı hem kişinin sürekli diş temizliğine bakması hem de diş hekimi kontrolünden geçmesiyle mümkün olmaktadır. Bembeyaz dişlere sahip olmak çok da zor bir işlem gerektirmemektedir. Çoğu insan da bir seansda bembeyaz dişlere kavuşmak mümkün olmaktadır.
Lazerle diş beyazlatma uygulaması çok kolay ve hiç sancısı olmayan basit bir işlemdir. Prof. Dr. Ömer Kutay istanbul nişantaşında bulunan kliniğinde diş beyazlatma, lazerle diş beyazlatma, gülüş tasarımı gibi estetik diş hekimliği konusunda başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Lazerle Diş Beyazlatma

Lazerle diş beyazlatma kliniğimizde ortalama 45-50 dakikada yapılan ve bir seansda netice veren bir tedavidir. Kişinin dişlerinde normalden çok fazla sararma ve lekeler yok ise bir seansda pırıl pırıl dişlere sahip olmak mümkün. Lazer tedavisinden önce diş temizleme işlemi yapılmaktadır. Lazer tedavisinden sonra beyazlayan dişler çok sigara, çay ve kahve içilmediği takdirde rengini sürekli koruyabilir.

Diş Beyazlatma İstanbul

İstanbul da yaşayan ve diş beyazlatmak isteyen hastalarımız için nişantaşı nda bulunan kliniğimizden hemen randevu alabilirsiniz. Lazerle diş beyazlatma işlemi sonra dişlerinizde 3 ton ile 8 ton arasında bir beyazlama olacak ve bu beyazlık kalıcı olacaktır.
Hemen bembeyaz dişlere sahip olmak için randevu alabilirsiniz.

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir cevap yazın