Gülüş Tasarım

Gülüş Tasarım. Estetik diş hekimliğinde modern diş hekimliğinin gelişmesi sonucu ortaya çıkan estetik ve sanatın birleşimiyle meydana gelen tedavi şeklidir. Günümüzde gülüşünden memnun olmayan ağız yapısında görsel bozukluklar bulunan insanlar kısa süreli bir tedavi sonucunda istediği gülüşe sahip olabiliyorlar.
Bu konuda Prof. Dr. Ömer Kutay kişilerin kendilerini daha iyi hissedebilecekleri ve daha güzel görünecekleri ağız yapısına kavuşmaları için hizmet vermektedir.

Gülüş Tasarım

Gülüş Tasarım kişinin doğal, estetik ve çekici bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Çarpık dişler, düzgün olmayan gülüşler en çok karşılaşılan vakalar arasındadır. Yüz simetrisine göre yapılan gülüş tasarımları tedavisi sonucunda hastalar simetrik ve doğal bir ağız yapısına kavuşurlar.

Estetik Diş Hekimliği

Modern diş hekimliğinin ilerlemesi sonucunda ortaya çıkan Estetik Diş Hekimliği kişilerin özgüven kayıplarından biri olan ağız yapısı bozukluklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Kısa süreli tedaviler sonucunda güzel dişlere ve doğal gülümsemelere sahip olabilirsiniz. Prof. Dr. Ömer Kutay ücretsiz muayene ile gülüş tasarımına ilk adımı atmanızı sağlıyor.
Sizde detaylı bilgi almak ve daha güzel bir gülüşe sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Share:

Yorumlar 1

Yorum Yap
  • Hocam benim dilim kırılkırıldı doktor köprü yapalım dedi 3lü köprü benim istediğim sabit protez yaptırmak 3 lü köprüde yandaki dişler küçülmesi gerekiyor be yapmam lazım

Bir cevap yazın