Gülüş Tasarımı Nedir?


Gülüş Tasarımı Nedir?

Gülüş Tasarımı Nedir?

Gülüş Tasarımı nedir? Gülüş Tasarımı, Çekici ve doğal bir gülümsemeye kavuşmak  için estetik diş hekimliğinin ve sanatın birleştirilerek estetik ve fonksiyon gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde size en ideal gülüşün tasarlanması için yapılan çalışmalardan oluşmaktadır. Günümüzde ağız yapısından hoşnut olmayan ve daha güzel bir görüntüye sahip olmak isteyenlerin başvurduğu bir yöntemdir. Estetik diş hekimliğinin yüz simetrisi, dudak yapısı, diş hattı gibi kriterleri göz önüne alarak yaptığı işlemler sonucunda kişi daha güzel bir ağız yapısına sahip olabiliyor. [caption id="attachment_2611" align="alignleft" width="300"] Gülüş Tasarımı[/caption]

Gülüş Tasarımı Nedir?

Son yıllarda yaygınlaşan Gülüş Tasarımı artık herkesin rahatlıkla yaptırabileceği bir işlem haline gelmiştir. Prof. Dr. Ömer Kutay istanbul nişantaşında bulunan kliniğinde hastalarına güzel ve doğal görünebilecekleri gülüş tasarımları konusunda hizmet vermektedir.

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği ile birlikte hayatımıza giren gülüş tasarımı sayesinde daha düzgün ve simitrik dişlere kavuşmak artık çok kolay. Yüz yapınıza uygun bir gülüş tasarımı yaptırmak için bizimle iletişime geçin. Prof. Dr. Ömer Kutay gülüş tasarımı konusunda tecrübeli diş hekimi kadrosuyla istanbul nişantaşında siz hastalarımıza estetik diş hekimliği konusunda hizmet sunmaktadır.

Benzer Yazılar

Prof. Dr. Ömer Kutay

Site içeriğinde bulunan tüm bilgiler bilgilendirme amaçlıdır.
Söz konusu bilgiler kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Copyright © 2020 OMERKUTAY.COM

Seolu Web Tasarım