İstanbul Gülüş Tasarımı

İstanbul Gülüş Tasarımı

istanbul gülüş tasarımı. Modern diş hekimliğinin gelişimiyle oluşan gülüş tasarımı günümüzde çok gerçekleştirilen bir uygulama halini almıştır. Estetik ve sanatın birleştiği gülüş tasarımı gülüşünden ve diş & ağız yapısından memnun olmayan insanların daha mutlu ve özgüven sahibi olmalarını sağlıyor.
Gülüş Tasarımı kişilere sağlıklı, doğal ve çekici bir gülüş kazandırmayı hedeflemektedir. Gülüş Tasarımı yapılmadan önce bazı kriterlere dikkat edilmektedir. Yaş, Cinsiyet, Yüz Hattı, Dudak Yapısı, Dişlerin sıralanışı ve simetrisi Gülüş ifadesini belirleyen kriterlerin bazılarıdır.

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı son yıllarda yaygın bir uygulama haline gelmiştir. Daha önceden çok zor olan bu uygulama günümüzde kısa süreli tedavilerle yapılabilmektedir. Hastaların kendilerini daha iyi hissettikleri bu uygulama sonucunda kendisiyle barışık ve özgüveni daha yüksek hale geliyor.

İstanbul Gülüş Tasarımı

Prof. Dr. Ömer Kutay istanbul nişantaşında ki kliniğinde hastalarına gülüş tasarımı hizmeti sunmaktadır. Gülüş Tasarımı alanında başarılı uygulamalara imza atan Prof. Dr. Ömer Kutay ve ekibi bu konuda başarılı oprasyonlar gerçekleştirmeye devam ediyor.
Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde Gülüş Tasarımı nın yanı sıra diş beyazlatma, diş temizleme, diş taşı temizleme gibi tedavi hizmetleri de sunmaktadır.

İstanbul Gülüş Tasarımı, Doğal, sağlıklı ve çekici bir gülümseme için diş hekimliğinin ve sanatın birleştirilerek estetik ve fonksiyon gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde size en ideal gülüşün tasarlanması için yapılan çalışmalardan oluşmaktadır.

Modern diş hekimliğinin gelişmesiyle, kullanılan yeni teknik materyaller sayesinde hastaların bir çok estetik beklentileri karşılanmaktadır.

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir cevap yazın