Nişantaşı Diş Beyazlatma

Nişantaşı Diş Beyazlatma

Nişantaşı diş beyazlatma; İstanbul şişli ilçesinde bulunan nişantaşı semtinde otutan/yaşayan diş beyazlatma işlemi yaptırmak isteyenler için lazerle kalıcı biş beyazlatma fırsatı. Yaklaşık 30 yıldır nişantaşında diş hastalarına tedavi hizmetleri sunan Prof. Dr. Ömer Kutay kliniğinde lazerle diş beyazlatma. Estetik diş hekimliğinin bir parçası olan diş beyazlatma kısa sürede etkili ve kalıcı sonuçlar vermektedir. Bir seanslık bir lazer tedavisi sonucunda pırıl pırıl ve bembeyaz dişlere kavuşmak mümkün. Ağrısız ve sancısız olan işlem toplam 45 dakika kadar sürmekte ve beyazlık kalıcı olmaktadır. Ekstra sarılık veya lekeli olmayan dişler bir seansda 3 ila 8 ton beyazlama elde edebliyor, buda yeterince beyaz dişlere ulaşmak için yeterli bir beyazlamadır.

Lazerle Diş Beyazlatma

Lazerle diş beyazlatma işleminden önce dişlere temizleme işlemi yapılmaktadır. Temizlemeden sonra lazerle 40-50 dakika süren bir işlem yapılmaktadır. bu işlem sonucunda hasta dişlerinde 3 ile 8 ton arası bir beyazlama olacaktır. Ve elde edilen beyazlık çok fazla sigara, çay, kahve tüketimi olmadıkça kaybedilmeyecektir. Lazerle diş beyazlatma kısa sürede başarı sağlayan etkili ve başarılı yöntemlerin başında gelmektedir.

Nişantaşı Diş Beyazlatma

Prof. Dr. Ömer Kutay İstanbul şişli nişantaşında bulunan implant center isimli polikliniğinde başta implant olmak üzere estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, diş beyazlatma, diş hastalıkları gibi konularda tedavi hizmetleri sunmaktadır.
Sizde pırıl pırıl görünen dişlere sahip olmak için hemen randevu alın.

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir cevap yazın