Şişli Diş Beyazlatma

Şişli Diş Beyazlatma

Şişli diş beyazlatma; Diş sağlığının yanı sıra diş estetiği de çok önem verilen bir işlemdir. Diş estetiği dişlerin doğal temiz ve güzel görünmesine yaramaktadır. Günümüzde estetik diş hekimliğinin gelişmesiyle bir çok işlem daha başarılı sonuçlar vermeye başlamıştır. Diş beyazlatma işlemi de daha kolay ve kalıcı olarak yapılmaya başlamıştır. Prof. Dr. Ömer Kutay şişli nişantaşında bulunan kliniğinde estetik diş hekimliği konusunda başarılı operasyonlara imza atmaktadır. tecrübeli diş hekimi kadrosuyla estetik diş hekimliği alanında bir çok tedavi hizmeti veren Prof. Dr. Ömer Kutay diş beyazlatma, gülüş tasarımı, lazerle diş beyazlatma, diş temizleme gibi tedavi hizmetleri vermektedir.

Lazerle Diş Beyazlatma

Lazerle diş beyazlatma çok etikli ve başarılı sonuçlar elde etmeye yarayan bir tekniktir. Lazerle diş beyazlatma işleminden önce diş temizleme işlemi yapılmaktadır. Ortalama 40-50 dakika süren bu işlem diş renginde 3 ile 8 ton arası bir beyazlatma elde etmektedir. Bu da yeterli bir beyazlama sayılır. Eğer lazerle beyazlatma yapılan dişlerde normalden fazla bir sarılık veya lekeler yoksa bir seansla işlem tamamlanabiliyor. Ve bu beyazlık kalıcı olmaktadır.

Şişli Diş Beyazlatma

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında 1992 yılından bu yana başta implant tedavisi olmak üzere bir çok alanda tedavi hizmetleri sunmaktadır. Başarılı hekim kadrosuyla birlikte estetik diş hekimliği alanında da başarılı operasyonlar yapan Ömer Kutay lazerle diş beyazlatma konusunda başarılı tedavi hizmetleri sunmaya devam etmektedir.
Sizde hemen pırıl pırıl ve sağlıklı dişlere kavuşmak için randevu alın.

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın