Dişeti Çekilmesi, Kemik Erimesi Ve İmplant Tedavisi


Dişeti Çekilmesi, Kemik Erimesi Ve İmplant Tedavisi

Prof. Dr. Ömer Kutay çok merak edilen konulardan biri olan Dişeti Çekilmesi, Kemik Erimesi Ve İmplant Tedavisi hakkında merak edilenleri anlatıyor. İmplant ve protez diş uzmanı Prof. Dr. ömer Kutay yaygın olarak görülen Dişeti çekilmesi ve kemik erimesinde implant hakkında bilgiler veriyor. Diş eti çekilmesi demek diş etinin altındaki kemiğin de erimiş olduğunu bize gösteriyor. Sizin oradaki diş etinizin altındaki kemik bir defa bir kaç mm erimiş ki diş etiniz çekilmiş. O diş çekildiği zaman diş eti yine çekilmiş. O diş çekildiği zaman implant konduğu zaman diş eti yine çekilmiş vaziyette olacak. Onun için şöyle uygulama yapıyoruz.

İmplant tedavisi

Diş çekiliyor oraya kemik grafti kemik tozu yapılıyor, ve belli bir süre üzeri kapanıyor ve 3 ay bekletiliyor. İyileşme süresi. Belki 4 ay. Ondan sonra implant yapılıyor ki o çekilme düzeltilmiş olsun. Ama siz çekilmeye razıysanız o estetik problem yaratmıyorsa 1 -2 mm çözülme bazen çoğu hastamız bunu problem etmiyor. Eğer görülmeyen bir yerde ise ağızda. İmplant yapılabilir. Dişeti Çekilmesi, Kemik Erimesi Ve İmplant Tedavisi izle.

Dişeti Çekilmesi, Kemik Erimesi Ve İmplant Tedavisi

İmplant ve Protez Diş Uzmanı Prof. Dr. Ömer Kutay'ın nişantaşında bulunan kliniğinde implant başta olmak üzere estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, dişeti hastalıkları, ağız ve diş sağlığı problemleri konularında tedavi hizmeti alabilirsiniz. Randevu almak için Tıklayınız.

Benzer Yazılar

Prof. Dr. Ömer Kutay

Site içeriğinde bulunan tüm bilgiler bilgilendirme amaçlıdır.
Söz konusu bilgiler kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Copyright © 2020 OMERKUTAY.COM

Web Tasarım RGB Creative