Adalar Diş Hekimi

Adalar Diş Hekimi

diş-implantı-7

Adalar Diş Hekimi, İstanbul adalar bölgesinde oturan / yaşayan hastalarımız için özel fiyat imkanları tanıyoruz.

Prof. Dr. Ömer Kutay’ın İmplant Kliniğine gelin ücretsiz muayene olun.

Kliniğimiz Nişantaşı’nda yer almaktadır. Adalar diş hekimi için ilçesinden ne şekilde kliniğimize ulaşabileceğinizi öğrenmek için ve detaylı bilgi için bizi arayın.

İstanbul Adalar ilçelerinde ikamet eden diş ve diş eti hastaları için çeyrek asırdan fazla süredir diş hastalarına hizmet veren Prof. Dr. Ömer Kutay kısa mesafeden hizmet vermektedir.
Nişantaşında bulunan kliniğinde başta implant olmak üzere hizmet veren Prof. Dr. Ömer Kutay tecrübeli ekibiyle Adalar da oturan hastalarımıza hizmet vermektedir.

Diş Hekimi

Her ne kadar çoğu insan tarafından ihmal edilse de insanlar özellikle orta yaşları geçtiği zaman bakımsız dişler yavaş yavaş kişiye sıkıntılar oluşturmaya başlar ve çoğu zaman bu büyük tedavilerle düzeltilebilmektedir. Bu tür durumları yaşamamak için herkes ilk olarak kendi diş sağlığını kendisi kontrol altında tutmaya çalışmalı ve belirli periyotlarla diş hekimi kontrolünden geçmelidir.

Adalar Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir cevap yazın