Adalar İmplant


Adalar İmplant

Adalar implant; İstanbul'un adalar ilçelerinde oturan implant hastalarına İmplant ve Protez diş  uzmanı Prof. Dr. Ömer Kutay'ın implant center isimli kliniğinde ücretsiz muayene fırsatı.  Prof. Dr. Ömer Kutay yaklaşık otuz yıldır istanbul'da implant hastalarını tedavi etmektedir. İmplant alanında önemli çalışmalara imza atan Prof. Dr. Ömer Kutay bu alanda bilinen başarılı diş hekimleri arasında gösterilmektedir. Bugün saaayısız implant hastasını tedavi etmiş olan Ömer Kutay'ın hastaları ülkemizin sınırlarını aşmış durumdadır.

İmplant nedir?

İmplant çene kemiğine yerleştirilen titanyum diş köküne monte edilmiş protez diş demektir. İmplant günmüz şartlarında uygulanması gayet basit bir uygulama halini almıştır. Dikişsiz ve neredeyse kansız bitirilen bir uygulamadır.  Hele yeni çekilen bir dişe implannt yapılacaksa, diş boşluğuna direk titanyum implant yerleştirilir ve ek bir operasyona gerek bile kalmaz. İmplant sanıldığı gibi zor bir tedavi yöntemi değildir. Diş Hekimi korkusundan dolayı implant tedavisini erteleyen bir çok implant hastasıolduğu bilinmektedir. Prof. Dr. Ömer Kutay bu hastalara dikişsiz ve  ağrısız bir operasyon ile yeni dişlerine kavuşma fırsatı sunmaktadır.

İstanbul implant

İmplant ve protez diş uzmanı Prof. Dr. Ömer Kutay 1992 yılından bu yana istanbul da implant hastalarına tedavi hizmetleri vermektedir. İmplant hastalarına özellikle bir günde implant isimli tedavi yöntemi ile aynı gün geçici dişleriyle evlerine dönme fırsatı sunan Ömer Kutay hastaların dişsiz kaldıkları süreyi ortadan kaldırmaktadır. Ömer Kutay implantın yanı sıra diş eti hastalıkları, estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı gibi alanlarda da hastallarına tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Benzer Yazılar

Prof. Dr. Ömer Kutay

Site içeriğinde bulunan tüm bilgiler bilgilendirme amaçlıdır.
Söz konusu bilgiler kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Copyright © 2020 OMERKUTAY.COM

Seolu Web Tasarım