Ataşehir Diş Hekimi

Ataşehir Diş Hekimi

Ataşehir Diş Hekimi   arayanlara çok yakın mesafe de hizmet vermekteyiz. Diş Hekmi, implant ve protez uzmanı Prof. Dr. Ömer Kutay implant center da başta implant olmak üzere diş ve diş eti hastalıkları konusunda tedavi hizmeti alabilirsiniz.
İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir ilçesinde ikamet edenler için Prof. Dr. Ömer Kutay’ın implant kliniğinde muayene ücretsiz.

Diş Hekimi Seçimi

Her insan yaşadığı süre boyunca ağız ve diş sağlığını ihmal etmeden belirli aralıklarla düzenli olarak yaptırmalıdır. Tabi bu durumda her insanın bir diş tabibi olması da önem taşıyor. Yaklaşık otuz yıllık tecrübesiyle Prof. Dr. Ömer Kutay istanbulda çeyrek asırdan fazla bir süredir diş hastalarına hizmet etmektedir.

Üstelik özel indirimler Ataşehir‘de oturan hastalarımızı bekliyor.

Kliniğimiz Ataşehir’e yaklaşık 1,1-5 saatlik mesafededir. Konuyla ilgili bizimle görüşmek için tarafımızı arayabilir veya bilgi@omerkutay.com’a mail gönderebilirsiniz.

Ataşehir‘de yaşayan tüm hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizle…

Ataşehir Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir cevap yazın