Bahçelievler Diş Hekimi

Bahçelievler Diş Hekimi

Bahçelievler Diş Hekimi arayan hastalarımıza ücretsiz muayene imkanı sunuyoruz. İmplant ve Protez Diş uzmanı Profesör Doktor Ömer Kutay nişantaşında bulunan implant center isimli kliniğinde bahçelievlerden gelen hastalarından muayene ücreti almamaktadır.

1992 yılından beri diş hastalarını tedavi eden Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle bir günde implant yaparak hastalarına anında çözüm sunuyor. Kaliteli ve tecrübeli diş hekimi kadrosuyla hizmet vermeye devam eden Ömer Kutay çeyrek asırdan fazla bir süredir ağız ve diş sağlığı konusunda hastalarını tedavi etmektedir.

Diş Hekimi

Diş Hekimi ülkemizde sadece hasta olunca gidilen bir yer olarak bilinmektedir. Çoğu insan dişi çürümeden diş hekimine gitmemektedir.Oysa ki her insan altı ayda bir diş hekimi kontrolünden geçmelidir. Bu kontroller ileri ki yaşlarda büyük diş kayıplarını ve ağız problemlerini engelleyebilmektedir.

Bahçelievler Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın