Başakşehir Diş Hekimi

Başakşehir Diş Hekimi

Başakşehir Diş Hekimi. Başakşehir ve çevresinde ikamet eden hastalarımızı başakşehire yakın mesafede bulunan kliniğimizde ücretsiz muayene ediyoruz.
Profesör Doktor Ömer Kutay inşantaşında bulunan kliniğinde başta implant olmak üzere ağız ve diş hastalıkları konusunda 1992 yılından bugüne hastalarına hizmet etmektedir.

Bir Günde İmplant yapan Ömer Kutay implant hastalarını aynı gün yeni dişleriyle evlerine gönderiyor. implant dennce akla gelen ilk isimlerden biri olan Ömer Kutay implant ve protez diş konusunda uzman diş hekimidir.

Diş Hekimi

Diş Hekimi deyince diş çektirmek veya düşen dişinin yerine diş taktırmak akla geliyor olabilir. Oysa her insan yaşadığı süreç boyunca bir diş hekimi gözetiminde olmalıdır. Belirli periyodlarda muayene ve kontrolden geçmelidir. Bunu yapan insanlar orta yaş ve yaşlılık sürecince büyük diş hastalıkları yaşamamaktadır.

Başakşehir Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın