Beşiktaş Diş Hekimi

Beşiktaş Diş Hekimi

Beşiktaş Diş Hekimi. İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan diş hastalarına Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan implant center isimli kliniğinde ücretsiz muayene fırsatı sunuyor. 30 yılı aşkın bir süredir nişantaşında başta implant olmak üzere ağız ve diş sağlığı konusunda hastalarına hizmet veren Profesör Doktor Ömer Kutay tecrübeli kadrosuyla başarılı operasyonlara imza atmaya devam ediyor.
Tecrübeli Diş tabibi ekibiyle implant, estetik diş hekimliği ve diş hastalıkları konusunda tedavi hizmeti sunmaya devam ediyor. İmplant Center dan detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekimi

İstanbul Beşiktaş ilçesinde diş hekimi deyince akla gelen isimlerin başında gelen Prof. Dr. Ömer Kutay implant ve protez diş konusunda uzmandır. Estetik diş hekimliği ve gülüş tasarımı konularında da tecrübeli ve başarılı diş hekimi kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Beşiktaş Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın