Beykoz Diş Hekimi

Beykoz Diş Hekimi

Beykoz Diş Hekimi. İstanbul’un Beykoz ilçesinde oturan implant ihtiyacı olan diş hastaları için Prof. Dr. Ömer Kutay implant center kliniğinde implant hizmeti vermektedir. Profesör Doktor Ömer Kutay implant ve protez diş uzmanı olarak başta implant hastaları olmak üzere ağız ve diş sağlığı konusunda hastalarına hizmet vermektedir. Estetik diş hekimliği ve güşül tasarımı konusunda da tecrübeli diş hekimi kadrosuyla hizmet veen Ömer Kutay implant center başarılı operasyonlara imza atmaya devam ediyor.

Diş Hekimi

Diş Hekimi ülkemizde diş çürüklerinde veya diş hastalıklarında hatıra gelen bir isimdir. Oysa ki sağlıklı bir ağız ve dişlere sahip olabilmek için belirli periyodlarda diş hekimine görünmemiz gerekmektedir. İhmal edilen bu konudu belli bir yaştan sonra telafisi olmayan diş kayıplarına ve ağız sağlığı hastalıklarına sebep olmaktadır. Sağlıklı bir ağız ve dişler için altı ayda bir diş kontrolü yaptırmamız gerektiğini unutmamamız gerekmektedir.

Beykoz Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın