Büyükçekmece Diş Hekimi

Büyükçekmece Diş Hekimi

Büyükçekmece diş hekimi. İstanbul avrupa yakasında bulunan Büyükçekmece ilçesinde ki ağız ve diş sağlığı hastalarına Prof. Dr. Ömer Kutay implant merkezinde bedava muayene şansı. 1990 lı yılların başından bu yanan istanbul da diş hekimliği yapan implant ve protez uzmanı Ömer Kutay deneyimli kadrosuyla siz Büyükçekmece halkına hizmet etmektedir.
İstanbul nişantaşında bulunan özel muayenehanesinde hastalarını tedavi eden Profesör Doktor Ömer Kutay implantın yanı sıra estetik diş hekimliği ve diş & diş eti hastalıkları konusunda da hizmet vermektedir.

Diş Hekimi

Diş Hekimi Ömer Kutay insanların sadece diş ağrısı ve diş problemi sebebi ile değil düzenli aralıklarla diş sağlığını kontrol altında tutmaları gerektiğinin altını çiziyor. Bu şekilde insanlar uzun süre boyunca sağlıklı dişlerle yaşayabiliyor. Aksi takdirde belirli bir yaşı geçen neredeyse herkesde ağır diş hasarları meydana geliyor.

Büyükçekmece Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın