Fatih Diş Hekimi

Fatih Diş Hekimi

Fatih Diş Hekimi. İmplant ve protez uzmanı Diş Hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay istanbul’un Fatih ilçesinde yaşayan ağız sağlığı ve diş hastaları için ücretsiz muayene fırsatı sunuyor. Fatih ilçesine çok yakın mesafede bulunan kliniğinde ağız ve diş sağlığı sorunları olan hastalarına tedavi hizmeti sağlamaktadır. Deneyimli diş tabibi kadrosuyla istanbul nişantaşında bulunan implant center isimlki kliniğinde Fatih ilçesinde yaşayan hastalarına tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Diş Hekimi

Diş Hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay istanbul da eski hekimler arasında gelmektedir. Nişantaşında bulunan kliniği 1992 senesinden bu yana gerek istanbulda yaşayan gerekse istanbul dışında yaşayan bir çok hastayatedavi imkanları sunmuştur.
Ömer Kutay özellikle implant alanında gelişmelere imza atmıştır. Bugün implant konusunda sayılı diş hekimleri arasında gösterilen Prof. Dr. Ömer Kutay başarılı cerrahi operasyonlara imza atmıştır.

Fatih Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın