Gaziosmanpaşa Diş Hekimi

Gaziosmanpaşa Diş Hekimi

Gaziosmanpaşa Diş Hekimi. İstanbul’un avrupa yakasında bulunan Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan diş hastaları için Prof. Dr. Ömer Kutay’ın implant center isimli kliniğinde tedavi fırsatları.
İmplant Center; istanbul da Gaziosmanpaşa ilçesine yakın mesafede bulunan kliniğimiz nişantaşında bulunmaktadır. Prof. Dr. Ömer Kutay bir günde implant tedavisi ile diş kaybı yaşayan hastalarını aynı gün implant yaparak evlerine gönderiyor. implant konusunda büyük cerrahi operasyonlara imza atan Prof. Dr. Ömer Kutay bu konuda sayılı diş hekimlerinin başında gelmektedir.

Diş Hekimi

Diş Hekimi implant ve protez uzmanı Prof. Dr. Ömer Kutay gerek istanbul, gerek isranbul dışı, gerekse yurtdışından sayısız hastaya implant hizmeti sunmuştur. Başarılı cerrahi operasyonlara imza atan Prof. Dr. Ömer Kutay implant tedavisi yanısıra estatik diş hekimliği, diş ve diş eti hastalıkları gibi konularda da tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Gaziosmanpaşa Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın