İmplant diş hekimi

İmplant diş hekimi denince İstanbul’da akla gelen isimlerin başında Prof.Dr. Ömer Kutay yer almaktadır. Yaklaşık otuz yıldır İstanbul Nişantaşı nda başta implant olmak üzere diş hastalarına tedavi hizmetleri sunan Ömer Kutay’ın implant center kliniği bugün başta İstanbul olmak üzere Türkiye ve Avrupa nın bir çok yerinden gelen hastalarına implant alanında tedavi hizmetleri sunmaya devam etmeektedir.

İmplant diş, diş hekimliğinde devrim olarak kabull edilmektedir. Diş hastalarının en büyük problemi olan dişsizliğe en iyi tedavi şekli olarak kabul edilen implant tedavisi sağlık ve görsellik olarak en yi sonuç vermiş tedavi şeklidir.

İmplant tedavisinde ülkemizde ki diş hekimleri bugün dünya ile yarışır seviyeye ulaşmışlardır. Bu alanda ki başarı yüzdeleri yüzde doksanaltıları geçmiş durumdadır. Yurtdışından yerli ve yabancı birçok implant hastası bugün Türkiye’de tedavi olmak için ülkemize gelmektedir. Bu alanda ki başarılı diş hekimlerimizden biri olan Prof.Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde başarı yüzdesini yüzde doksansekizlere taşımayı başarmıştır.

İmplant diş tedavisi artık kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ömer Kutay’ın özellikle “Bir Günde İmplant” isimli tedavisi ile hastalar muayene olmaya geldikleri gün yeni dişleriyle evlerine dönme fırsatı bulabiliyorlar. Bu tedavide en önemli şey erken tedavi olmaktır. Çünkü diş kaybı olan bölgedeki diş kökünün boşluğu zmanla kapanmaktadır. Bu boşluk kapanmadan implant yaptırmak en kolay tedavi şeklidir.

İmplant diş hekimi

İmplant alanında başta olmak üzere, dolgu diş, 20 yaş dişi, diş beyatlatma, diş temizleme, bonding, gülüş tasarımı gibi konularda da tedavi olabileceğiniz implant center istanbul nişantaşı valikonağı caddesinde bulunmaktadır. Kliniğimizde muayene ücreti alınmamaktadır. Hemen muayene olmak için randevu alınız.

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir cevap yazın