İmplant diş

İmplant diş tedavisi günümüzde gerçek dişe sağlık ve görünüş olarak en yakın olan tedavi şeklidir. İmplant tedavisi hem ülkemizde hem de dünyada en çok tercih edilen tedavi yönteminin başında gelmektedir. Bugün uygulaması çok kolay hale gelen bu tedavi Prof.Dr. Ömer Kutay tarafından bir günde yapılmaktadır.

İmplant diş gerek görüntüsü gerekse uzun ömürlü oluşu ile de tercih edilen bir tedavidir. Ağızda diş hissinden başka bir his vermeyen implant diş çene kemiğinin kolaylıkla kabul ettiği bir aparattır. İmplant diş yaptırırken en çok dikkat edilmesi gereken hususların başında bu tedaviyi yapacak olan hekimin tecrübesidir.

İmplant diş en fazla fiyatı ile sorgulanmaktadır. Bugün internette yapılan araştırmalar gösteriyor ki insanlar en çok implan tedavisinin fiyatını merak ediyorlar. İmplant fiyatları hastadan hastaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı hastaların çene yapıları ve çene kemikleri implant tedavisine uygun olmayabiliyor. Bu tür durumlarda önce çene kemiği implanta hazır hale getirilmelidir. Bu gibi durumlarda implant maliyetlerini değiştirebilmektedir.

İmplant diş

İmplant diş tedavisinde nişantaşı valikonağı caddesindeki kliniğimizde yaklaşık 30 yıldır implant hastalarına tedavi hizmetleri verilmektedir. Prof.Dr. Ömer Kutay günümüzde implant denince akla gelen isimlerin başında gelmektedir. Özellikle bir günde implant tedavisi ile hastalarını aynı gün evine yeni dişleiyle gönderen Ömer Kutay implant hastalarından muayene ücreti de almamaktadır. Sizde hemen randevu almak için bizimle iletişime geçiniz.

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir cevap yazın