İstanbul Diş Hekimi

İstanbul Diş Hekimi

İstanbul Diş Hekimi. Prof. Dr. Ömer Kutay istanbul’da 1992 yılından bu yana implant ve protez diş başta olmak üzere estetik diş hekimliği, diş ve diş eti hastalıkları gibi konularda hastalarına hizmet vermektedir. Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan implant center isimli kliniğinde alanlarında uzman ve tecrübeli diş hekimi kadrosuyla hastalarına hizmet vermektedir.
İstanbul da diş hekimliği hizmeti veren Prof. Dr. Ömer Kutay istanbul dışından ve hatta yurt dışından müşterilerini tedavi etmektedir. Prof Dr. Ömer Kutay implant tedavisinin yanı sıra Gülüş Tasarımı tedavisinde de başarılı operasyonlara imza atmaktadır.

Diş Hekimi

Diş Hekimi Ömer Kutay implant ve protez diş alanında uzmanlaşmıştır. Uzun yıllardır implant konusunda çalışmalar yapan Prof. Dr. Ömer Kutay hastalarına bir günde implant yaparak aynı gün evlerine yeni dişleriyle gönderiyor. implant konusunda her gün yeni operasyonlara imza atan Prof. Dr. Ömer Kutay implant denince akla gelen ilk isimler arasına girmiştir.
İstanbul’un köklü diş hekimlerinden olan Ömer Kutay 1992 yılından beri istanbul nişantaşında ağzı ve diş hastalıklarından şikayetçi hastalarına hizmet vermektedir.

İstanbul Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir cevap yazın