Kadıköy Diş Hekimi

Kadıköy Diş Hekimi

Kadıköy Diş Hekimi. İstanbul Kadıköy ilçesinde ikamet eden diş sağlığı problemi olan hastalarımız için Prof. Dr. Ömer Kutay’dan ücretsiz muayene fırsatı. İmplant ve Protes Diş uzmanı Prof. Dr. Ömer Kutay istanbul nişantaşında ki kliniğinde hastalarına tedavi hizmetleri sunmaktadır. Seçkin ve tecrübeli diş hekimi kadrosuyla hastalarına hizmet veren Prof. Dr. Ömer Kutay implant center implantın yanı sıra estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, diş hastalıkları, diş eti hastalıkları gibi konularda da hizmet vermektedir.

Diş Hekimi

Diş Hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay 30 yılı aşkın bir süredir İstanbul nişantaşında diş hastalarına tedavi hizmetleri sunmaktadır. Bu süreçte özellikle implant konusunda gelişmeler içerisinde bulunan Ömer Kutay bugün implant konusunda en başarılı diş hekimleri arasında gösterilmektedir. Sizde Ömer Kutay dan randevu alın ve ücretsiz muayene şansını kaçırmayın.

Kadıköy Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın