Kağıthane Diş Hekimi

Kağıthane Diş Hekimi

Kağıthane Diş Hekimi. İstanbul un avrupa yakasında bulunan Kağıthane ilçesinde ki diş hastaları için bulundukları ilçeye çok yakın olan kliniğimizde ücretsiz muayene şansı. İmplant ve protez diş uzmanı Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde Kağıthane ilçesinden gelen diş hastalarına ücretsiz muayene fırsatı sunuyor. İstanbul’un köklü diş hekimlerinden olan Prof. Dr. Ömer Kutay 1992 senesinden bu yana İstanbul da diş hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Özellikle implant konusunda uzman olan Ömer Kutay bu alanda birçok başarılı operasyona imza atmış bulunmaktadır. Uzman diş hekimi ekibiyle implantın yanı sıra estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, ağız ve diş hastalıkları konusunda da tedavi hizmeti vermektedir.

Diş Hekimi

Diş Hekimi prof. Dr. Ömer Kutay implant konusunda büyük bir başarıya imza atarak “Bir Günde İmplant” ile hastalarına büyük bir kolaylık sağlamaktadır. İmplant tedavisine gelen hastalarını aynı gün yeni dişleriyle yolcu etmektedir.

Kağıthane Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın