Kartal Diş Hekimi

Kartal Diş Hekimi

Kartal diş hekimi. Anadolu yakasında bulunan Kartal ilçesinde bulunan diş hastalarımıza özel kampanya. İstanbul’da köklü diş hekimlerinden Prof. Dr. Ömer Kutay Kartal ilçesinde ikamet eden ağız ve diş hastalarına özel indirim sağlıyor. Kartal bölgesinde yaşayan diş hastalarımıza Prof. Dr. Ömer Kutay2ın muayenehanesinde ücretsiz muayene fırsatı. İmplant ve protez diş konusunda uzman olan ve bu alanda başarılı çalışmalar yapan Ömer Kutay bugün İstanbul da implant deyince bilinen en iyi profesörlerin başında gelmektedir. yaklaşık 30 yıldır istanbul dahastalarına tedavi hizmeti sunan Prof. Dr. Ömer Kutay “Bir Günde İmplant” tedavisi ile diş kaybı yaşayan hastalara aynı gün yeni diş fırsatı sunuyor.

Diş Hekimi

Diş Hekimi Ömer Kutay uzman ve tecrübeli kadrosuyla implant ve protez dişin yanı sıra estetik diş hekimliğinde de tedavi hizmetleri sunmaktadır. Özellikle Gülüş tasarımı konusunda tecrübeli olan ekibiyle başarılı operasyonlara imza atan Prof. Dr. Ömer Kutay bu konuda da bilinen diş hekimleri arasında gelmektedir.

Kartal Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın