Küçükçekmece Diş Hekimi

Küçükçekmece Diş Hekimi

Küçükçekmece Diş Hekimi. İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde ikamet eden implant, dişhastalıkları, ağız ve diş sağlığı konularında şikayeti olan diş hastaları için ücretsiz muayene fırsatı. Yaklaşık 30 senedir İstanbul’da diş hekimliği yapan Prof. Dr. Ömer Kutay başta implant ve protez diş olmak üzere hastalarına tedavi hizmetleri sunmaktadır. Modern diş hekimliğinin tüm faydalarından yararlanmaya çalışıldığı kliniğinde “Bir Günde İmplant” ile diş kaybı yaşayan hastalarına aynı gün yeni implant diş ile evlerine dönme fırsatı sunmaktadır.

Diş Hekimi

Diş Hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay implant tedavileri haricinde, estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, diş hastalıkları, diş eti hastalıkları gibi konularda da uzman diş hekimi kadrosuyla hizmet vermektedir. İstanbul’un köklü diş hekimleri arasında gösterilen Ömer Kutay sayısız başarılı implant operasyonlarına imza atmıştır.

Küçükçekmece Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın