Sarıyer Diş Hekimi

Sarıyer Diş Hekimi

Sarıyer diş hekimi, İstanbul’un köklü diş hekimlerinden Prof. Dr. Ömer Kutay yaklaşık otuz yıldır diş hastalarına tedavi hizmetleri sunmaktadır. İmplant ve protez diş uzmanı Diş Hekimi Ömer Kutay implant alanında başarılı operasyonlara imza atmaktadır. implant denince akla gelen isimlerin başında gelen Prof. Dr. Ömer Kutay bu alanda ilklere imza atmıştır. “Bir Günde İmplant” tedavisi ile hastalarına aynı gün yeni dişlerine kavuşma fırsatı sunan Ömer Kutay bu tedavisi ile sadece İstanbul değil yurtdışından da bir çok hastaya tedavi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay implant tedavisinin yanı sıra estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, diş eti hastalıkları gibi alanlarda da hastalarına tedavi hizmetleri sunmaktadır. Tecrübeli diş hekimi ekibiyle başarılı gülüş tasarımı operasyonlarına imzasını atan Ömer Kutay ve ekibi bu alanda da en iyi hizmeti veren diş hekimleri arasındadır.

Sarıyer Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın