Sultanbeyli Diş Hekimi

Sultanbeyli Diş Hekimi

Sultanbeyli diş hekimi; implant ve protez uzmanı Prof Dr. Ömer Kutay istanbul’un avrupa yakasında bulunan Sultanbeyli ilçesinde ikamet eden diş hastalarına ücretsiz muayene fırsatı sunuyor. Diş Hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay 1992 senedinden beri istanbul da bulunan kliniğinde diş hastalarına hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle implant konusunda uzman olan Ömer Kutay bu alanda başarılı operasyonlara imza atmaktadır. “Bir Günde İmplant” tedavisi ile implant yaptırmak isteyen hastalara aynı gün yeni dişleriyle evlerine dönme şansı sunuyor.

Diş Hekimi

Diş Hekimi denilince diş çürümelerinde veye diş kayıplarında gidilen doktorlar akla gelir. Aslında bu değiştirilmesi gereken bir algıdır. İnsanlar diş leri çürümeden ve düşmeden diş hekimlerine gitmelidir ki dişleri çürümesin veya düşmesin. Sağlıklı dişler önce kişinin kendi bakımı ile sonra diş hekimi kontrolü ile olur. Her insan ortalama altı ayda bir diş hekimi kontrolünden geçmelidir. Bunu yapmayan kişilerde ilerleyen yaşlarda büyük diş problemleri gözlenmektedir. Prof. Dr. Ömer Kutay implant tedavisinin yanı sıra estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, diş eti hastalıkları gibi alanlarda da tecrübeli diş hekimi kadrosuyla hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır.

Sultanbeyli Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın