Sultangazi Diş Hekimi

Sultangazi Diş Hekimi

Sultangazi diş hekimi, Prof. Dr. Ömer Kutay İstanbul Sultangazi ilçesinde oturan/yaşayan diş problemleri yaşayan hastalar için ücretsiz muayene fırsatı sunuyor. Yaklaşık otuz senedir İstanbul da özel kliniğinde diş ve diş hastalarına tedavi hizmetleri sunan Prof. Dr. Ömer Kutay Sultangazi ilçesindeki hastalarına ücretsiz muayene fırsatı sunuyor. İmplant ve protez diş uzmanı olan Ömer Kutay implant alanında başarılı operasyonlara imza atmaktadır. Yurtiçi olduğu kadar yurtdışında da büyük bir hasta sayısı olan Prof. Dr. Ömer Kutay bu alanda önde gelen diş hekimlerinin başında gelmektedir.

Diş Hekimi

Diş Hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay implant tedavisinin yanı sıra pek çok alanda daha hastalarına tedavi hizmetleri sunmaktadır. Estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, diş eti hastalıkları bu alanlardan bazılarıdır. Tecrübeli diş hekimi kadrosuyla istanbul daki kliniğinde tedavi hizmetleri veren Ömer Kutay 1992 yılından beri istanbul un köklü diş hekimlerinden biri haline gelmiştir.

Sultangazi Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın