Ümraniye Diş Hekimi

Ümraniye Diş Hekimi

Ümraniye diş hekimi, implant ve protez diş uzmanı Prof. Dr. Ömer Kutay İstanbul Ümraniye ilçesinde ikamet eden diş hastalarına ücretsiz muayene fırsatı sunuyor. İstanbul’un eski ve köklü diş hekimlerinden Ömer Kutay 1992 yılından bu yana İstanbul’da diş hastalarına tedavi hizmetleri sunuyor. İmplant konusunda başarılı operasyonlara imza atmaya devam eden Prof. Dr. Ömer Kutay özellikle “Bir Günde İmplant” tedavisi ile hastalarının aylarca implant beklemesine izin vermiyor. İmplant hastalarını ilk muayene geldikleri gün yeni dişleriyle evlerine gönderiyor.

Diş Hekimi

Diş Hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay implant tedavisinin yanı sıra estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, diş beyazlatma, diş eti hastalıkları gibi tedavi hizmetleri de sunmaktadır. Başarılı ve tecrübeli diş hekimi kadrosu ile hastalarına tedavi hizmetleri sunan Ömer Kutay özellikle implant konusunda tanınan diş hekimlerinin başında gelmektedir.

Ümraniye Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın