Üsküdar Diş Hekimi

Üsküdar Diş Hekimi

Üsküdar diş hekimi, İstanbul’un anadolu yakasında bulunan Üsküdar ilçesinde oturan/yaşayan diş hastalarına Ömer Kutay implant center da ücretsiz muayene şansı. İmplant ve protez diş uzmanı Prof. Dr. Ömer Kutay Üsküdar da oturan diş hastalarını ücretsiz muayene ediyor. Yaklaşık 30 senedir İstanbul’da diş hastalarına tedavi hizmetleri sunmaya devam eden Prof. Dr. Ömer Kutay implant tedavisi yanı sıra estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma gibi alanlarda da tedavi hizmetleri sunmaktadır. Tecrübeli ve başarılı diş hekimi kadrosuyla hastalarını tedavi eden Prof. Dr. Ömer Kutay bir çok başarılı operasyona imza atmıştır.

Diş Hekimi

Diş Hekimi ülkemizde diş çürüklerinde veya diş kayıplarında gidilen bir yerdir. Oysa diş hekimine dişler çürümeden ve düşmeden gidilmelidir. Çünkü sağlıklı dişler sürekli doktor kontrolünden geçince daha uzun süre sağlıklı kalırlar. En az altı aylık periyotlarla diş hekimi kontrolünden geçilmesi büyük diş rahatsızlıklarının önüne geçmektedir.

Üsküdar Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın