Zeytinburnu Diş Hekimi

Zeytinburnu Diş Hekimi

Zeytinburnu diş hekimi, İmplant ve protez diş uzmanı diş hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay İstanbul’un avrupa yakasında bulunan Zeytinburnu ilçesinde ikamet eden diş hastalarına kliniğinde ücretsiz muayene fırsatı sunuyor. Yaklaşık çeyrek asırdır istanbul da diş hekimliği yapan Prof. Dr. Ömer Kutay kliniğinde diş hastalarına tedavi hizmetleri sunmaya devam ediyor. İmplant konusunda uzman olan Ömer Kutay özellikle “Bir Günde İmplant” tedavisi ile artık implant hastalarının aylarca beklemesine izin vermeden implant hastalarını muayeneye geldikleri gün yeni dişleriyle evlerine gönderiyor.

Diş Hekimi

Diş Hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay implant ve protez diş tedavisinin yanı sıra estetik diş hekimliği, gülüş tasarımıi diş beyazlatma, diş eti hastalıkları gibi bir çok alanda da tecrübeli diş hekimi kadrosuyla tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Zeytinburnu Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın