0212 231 32 92

P.tesi-Cuma : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 13:30

0533 950 60 95

P.tesi-Cuma : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 13:30

Adres Bilgileri

Valikonağı Cad. Mim Kemal Apt. No:72 D:1 Nişantaşı İstanbul

EN

TR

Estetik Diş


Sosyal yaşantımızda en çok dikkat çeken ve direkt olarak göz önünde bulunan yerlerden biri de hiç şüphesiz dişlerimizdir. Bundan dolayıdır ki her geçen gün estetik dişe olan ilgi ve alaka artmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte diş hekimliği, estetik diş konusunda oldukça ilerlemiştir. Hekimler küçük dokunuşlarla dahi çok büyük farklar yaratabiliyorlar. Hal böyle olunca da estetik diş yaptırmak isteyen kişi sayısı hızlı bir şekilde artış göstermeye başlamıştır.

Dişleriniz kaderiniz değil!


Kişiyi mutsuz eden kötü görünüme sahip dişlerle yaşamak artık kader olmaktan çıkıyor ve kişinin özgürlüğünü kısıtlayan kırık, eksik, seyrek, sararmış dişler artık tarih oluyor. Estetik diş sayesinde, kişiler her zaman sahip olmak istediği görüntüye kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Gülüş tasarımı, diş eti şekillendirme, diş beyazlatma, diş implantları gibi birçok uygulamayı içerisinde bulunduran estetik diş hekimliği, kişilere rahatlıkla gülümseme ve konuşma özgürlüğünü geri vermektedir.

Estetik dişin bu kadar ilgi görmesinin en önemli nedenlerinden biri de kişinin yapaylıktan uzak doğal bir görünüme sahip olmasını sağlamasıdır.

Estetikten uzak, sorunlu dişler kişilerin sosyal yaşantılarında kendilerini kısıtlamalarına neden olan en önemli faktörlerden biridir. Dişlerini sürekli saklamaya çalışmak, gülerken ağzını eliyle kapama gereksinimi duymak sosyal ilişkileri doğrudan etkilemekte ve kişinin psikolojisi üzerinde olumsuz etkiler yaratmaktadır.

Dişlerinin görünümünden rahatsız olan herkes, diş hekiminin muayene sonrası yapacağı tedavi planlaması ile kusursuz dişlere kolaylıkla sahip olabilirler. Buradaki en önemli konu kişi ile diş hekiminin uyumudur. Kişinin nasıl bir görüntüye sahip olmak istediğini net bir şekilde ifade etmesi ve doktorunun hastasını doğru bir şekilde anlaması ve yönlendirmesi, estetik diş hekimliğinin yapı taşlarıdır. Farklı uygulamalar ve materyaller ile kişiye özel olarak hazırlanan tedavi planlamasıyla, kişi kendisini rahatsız eden problemleri geride bırakabilir ve hayal ettiği görüntüye kavuşabilir.

Estetik Diş

Gençliğin yolu estetik dişten geçiyor!


Yaş aldıkça kişilerin dişlerinde aşınmalar, çene çevresinde gevşemeler ve kırışıklıklar boy göstermeye başlar.Dişler eskiye nazaran daha az görünebilir, dişeti çekilmeleri meydana gelebilir. Bu durum kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesinin en büyük nedenlerinden biridir.

Estetik diş hekimliği bu noktada büyük önem taşımaktadır. Hekimin kişiye özel olarak tasarlayacağı ağız ve yüz yapısına uygun dişler sayesinde kişi bir anda çok daha genç bir görüntüye kavuşabilir.

Özgüvenin yapı taşı: Estetik diş


Kişileri hayatta başarıya taşıyan en önemli şeylerden biri özgüvendir. Bunun bilincinde olan kişiler ilk olarak hayatlarında onları mutsuz eden, özgüvenlerini düşüren şeylerden kurtulmak istemektedirler. Başarı ve mutluluğun yolu özgüvenden geçtiğine göre, işe samimi ve kusursuz bir gülümsemeyle başlamak, atılan en doğru adımlardan biri olacaktır.

Estetik diş burada devreye giriyor ve kişiye istediği görünüme ulaşma imkanı vererek kendini çok daha iyi hissetmesini sağlıyor. Hekim kolaylıkla uygulayabileceği yöntemler sayesinde, dişlerdeki problemleri gideriyor ve kişiye kaybettiği gülümsemesini geri veriyor.

Güzelliğiniz eksik kalmasın!


Güzelliğin en büyük tamamlayıcısı dişlerimizdir. Estetik diş hekimliği burada kişiye büyük kolaylıklar sağlıyor ve kişinin mükemmele ulaşmasına yardımcı oluyor.

Ne kadar güzel göründüğümüz, ne kadar güzel güldüğümüz ile doğrudan ilişkilidir. Sürekli olarak göz önünde bulunan dişlerimiz, düşünülenden çok daha fazla dikkat çekmektedir.

Eğer yüzünüz, dudaklarınız ve çeneniz ile uyumlu, simetrik dişlere sahip değilseniz, güzelliğin altın oranına da sahip değilsiniz demektir. Estetik diş hekimliği geliştirdiği teknolojiler sayesinde kişiyi kolaylıkla bu altın orana ulaştırabiliyor. İyi görünmenin anahtarı olan bu altın oranda dişlerin dizilimi, şekli ve rengi, yüz ve çene ile olan uyumu tam olarak sağlanmalıdır.

Unutmamak gerekir ki, güzelliğin en büyük tamamlayıcısı iyi bir gülümseme ve sağlıklı dişlerdir. Estetik diş tedavileri sonucunda kişinin ağız ve diş sağlığına göre, bazen tek seansta işlem bitirilebiliyor.

Estetik demek, doğallık demek!


Estetik diş hekimliğinin en temel amacı kişinin sağlıklı ve doğal görünen dişlere sahip olmasını sağlamaktır. Kişinin ağız sağlığı, istek ve beklentileri ön planda tutularak yüzüne, çene yapısına en uygun diş şekli seçilerek, tedavi planlaması yapılır.

Buradaki en önemli konu kişinin yapaylıktan uzak, doğal bir görünüme taşınmasıdır. Yapılan kaplamanın sadece dişlerle uyumlu ve simetrik olması yeterli değildir. Yüzey özellikleri ve ışığı yansıtması ile de doğal diş gibi durmalıdır. Bu noktada estetik adeta sanata dönüşür.

Dişler hatalarıyla değil, kusursuzluğu ile dikkat çekmelidir. İyi ellerden çıkan bir tasarım kişiyi anında daha genç, daha tazelenmiş ve çekici bir görüntüye taşırken estetik kaygılarından kurtulmasını sağlar.

Doğal görünümlü ve sağlıklı dişler ile kişi kusursuz bir gülümsemeye sahip olur.

Estetik Diş
Işıltısını kaybeden gülümsemenize veda edin!

Gün içerisinde sıklıkla tükettiğimiz çay, kahve, asitli içecekler gibi birçok etken, dişlerin zamanla sararmasına ve aşınmasına neden olabilir ya da çürük ve eksik dişler kişinin ağız ve çene şeklini bozabilir. Bu gibi sebepler kişinin kendine olan güvenini zedeler ve ister istemez bulunduğu sosyal ortamlarda çekingen davranışlar sergilemesine neden olur.

Konuşmaktan çekinir ya da gülerken mutlaka ağız elle kapatılmak istenir. Kişinin psikolojisini, başarısını ve sosyal ilişkilerini etkileyen bu durumdan kurtulmak, sanılanın aksine çok zor olmayan, çoğunluğu acısız olan uygulamalar sayesinde çok kolaydır.

Günümüz teknolojisinde oldukça ilerleme kaydeden estetik diş hekimliği, kişilere kolaylıkla hayal ettiği sağlıklı ve güzel görünen dişlere kavuşmasını sağlayarak kişiyi rahatsız eden her türlü problemi çözüme kavuşturur. Böylelikle kişinin, dişleri ile birlikte özgüvenini de tazeleyerek, kendi ile barışmasını sağlar ve sosyal ilişkilerini düzenlemesinde büyük rol oynar.Birçok farklı uygulamalar barındıran estetik diş hekimliği, kişiye kaybettiği ışıltısını geri kazandırır.

Gülmekten Korkmayın!

Aynaya bakıldığında kişiyi rahatsız eden dişler sanıldığından çok daha kolay bir şekilde düzeltilebilir. Dişlerinden memnun olmayan kişiler toplum içinde gülümsemekten çekinmektedirler. Oysa ki kişinin en güzel aksesuarı iyi bir gülümsemedir. Kişi kendini bundan mahrum bırakmamalı ve mutlaka diş hekimine başvurarak kendisini rahatsız eden görüntüye veda etmelidir.

Gelişen uygulamalar sayesinde özgürce, utanmadan, çekinmeden gülümsemek hayal olmaktan çıkıyor ve kişiyi yepyeni bir görünüme taşıyor. Mutlu olma isteği kişinin en doğal hakkıdır. Teknolojinin imkanlarından faydalanarak kişi kolaylıkla dişlerinde altın orana ulaşarak, hayatına çok daha mutlu bir şekilde devam edebilir.

Unutulmamalıdır ki iyi bir gülümseme demek, mutluluk demektir.


0212 231 32 92


0533 950 60 95


Konum