Çatalca Diş Hekimi

Çatalca Diş Hekimi

Çatalca Diş Hekimi. İstanbul Çatalca ilçesinde oturan/yaşayan hastalarımız için Prof. Dr. Ömer Kutay implant merkezinde ücretsiz muayene fırsatı. İmplant ve protez diş konusunda Uzman Diş Hekimi Ömer Kutay 1992 yılından beri İstanbul da diş ve ağız sağlığı konusunda tedavi hizmetleri vermektedir. Nişantaşında bulunan kliniğinde implant, estetik diş hekimliği, diş ve ağız sağlığı üzerine hizmetler sunan Prof. Dr. Ömer Kutay uzman ekibiyle başarılı operasyonlara imzalar atıyor.

Diş Hekimi

Diş Hekimi deyince akla hep diş ağrısı veya diş kayıplarında başvurulan kişiler gelmektedir. Bu algı aslında yanlış bir algıdır. İnsan özellikle dişleri sağlıklı iken diş hekimine gitmelidir. Dişlerini korumak ve uzun yıllar kendi dişleriyle yaşamak için. Bu alışkanlığı toplumumuza kazandırmamız daha az diş problemleri yaşamamıza neden olacaktır.

Çatalca Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın