Eyüp Diş Hekimi

Eyüp Diş Hekimi

Eyüp diş hekimi. İmplant ve protez uzmanı Prof Dr. Ömer Kutay istanbul’un Eyüp semtinde ikamet eden ağız ve diş sağlığı hastalarına ücretsiz muayene imkanı sunuyor. Eyüp ilçesine çok yakın mesafede bulanan kliniğinde başta implant olmak üzere estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, diş hastalıkları, diş eti hastalıkları gibi konularda tedavi hizmeti sunmaktadır.
Prof. Dr. Ömer Kutay tecrübeli ve uzman diş hekimi kadrosuyla 30 yılı aşkın bir süredir istanbul da diş hastalarını tedavi etmektedir. Özellikle implant alanında başarılı operasyonlar gerçekleştiren Ömer Kutay bugün Türkiye’de implant denince akla gelen isimlerin başında yer almaktadır.

Diş Hekimi

Diş Hekimi ülkemizde henüz doğru olarak faydalanılan bir hekimlik diyemeyiz malesef. Çünkü ülkemizde insanların büyük bir çoğunluğu halen sadece diş hastalıkları ve diş kayıpları gibi durumlarda diş hekimlerine başvuruyor.
Oysa herkesin altı ay gibi bir periyod aralığı ile diş hekimi kontrolünden geçmesi çok önemlidir. Bu kontrolller kişinin uzun yıllar boyunca kendi dişlerini kullanmasına neden olacaktır. Diş hekimi kontrolünde olmayan dişler daha erken zarar görebiliyor.

Eyüp Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın