İmplant fiyatları istanbul

İmplant fiyatları istanbul

İmplant fiyatları istanbul yada Türkiye’nin diğer illeri olarak değerlendirilmemelidir. Sonuçta yapılan işlem ve işlemi yapan hekim nerede olursa olsun veya implant yapılacak hasta nereden gelmi olursa olsun fiyat olarak bir farklılık söz konusu olamaz.

İmplant fiyatları bugün bazı kriterlere göre değişiklik gösterebilir fakat bu değişiklik kaynakları arasında coğrafi bölge faktörü söz konusu değildir. Çünkü ülkemizin hangi bölgesinden gelmiş olursa olsun implant hastaları aynı etkenler doğrultusunda fiyatlandırılırlar.

İmplant fiyatlarını etkileyen etkenler arasında ilk öncelik hastanın ağız ve çene yapısıdır. Çünkü implantın monte edileceği bölgenin implantı kabul etmesi ve uyumluluk göstermesi gerekmekktedir. Eğer bu bölge implanta uyumluluk gösterecek yapıda değilse önce çene kemiği üzerinde bazı çalışmalar yapılarak hastanın çenesinin implant tedavisine uygun hale getirilmesin çaba gösterilir.

Hastanın çenesinin implanta hazır hale gelmesi ise çok çeşitli süreler alabilir. Bir günde implant yapılan hastalar olmasına karşın bir yıl gibi bir süre boyunca çene kemiğinin güçlendirildiği hastalar da olmuştur.

İmplant fiyatları istanbul

İmplant fiyatları istanbul denince tabii ki akla istabul da ki diş hekimlerinin bu tedaviyi farklı fiyatlara yaptığı gelebiilir. Bu yalnış bir algıdır. Burada esas olan yapılan implant tedavisinin başarısı olmalıdır. Bu açıdan olaya yaklaşan diş hekimlerinin başarı yüzdesi her zaman diğerlerine göer daha yüksek olmuştur.

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir cevap yazın