istanbul implant

istanbul implant

istanbul implant. Prof. Dr. Ömer Kutay istanbul nişantaşında bulunan implant center isimli kliniğinde implant ve protez diş konusunda hastalarını tedavi etmektedir. 1992 yılından beri istanbulda özellikle implant konusunda oprasyonlara imza atan Ömer Kutay günümüzde implant deyince akla gelen en başarılı hekimler arasında gösterilmektedir. Başarılı ve tecrübeli diş hekimi kadrosuyla hastalarına tedavi hizmeti sunan Prof. Dr. Ömer Kutay implant ve protez diş konusunda uzmanlık almıştır.

Nişantaşı implant

Nişantaşında bulunan implant center gerek istanbul’da yaşayan, gerek istanbul dışında yaşayan hatta yurtdışında yaşayan hastalarına hizmet vermektedir. Yurtdışından özellikler Türk hastaları olan Prof. Dr. Ömer Kutay bir günde implant hizmeti ile hastalarını aynı gün yeni dişleriyle evlerine gönderiyor.

istanbul implant

Prof. Dr. Ömer Kutay 1990 senesinden bu yana istanbul da implant konusunda hizmet vermektedir. Nişantaşında bulunan kliniğinde hastalarına implant ve protez haricinde;

gibi konularda da tedavi hizmeti vermektedir. Profesyonel ve tecrübeli ekibiyle yurtiçinden ve yurtdışından gelen hastalarını tedavi eden implant center hastalarından muayene ücreti de almamaktadır.

 

 

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir cevap yazın