Zirkonyum İmplant


Zirkonyum İmplant

Zirkonyum İmplant, Zirkonyum dan üretilen implantların renkleri gerçek dişe daha benzer olduğu için avantaj sağlayacakları düşünülerek denenmiştir. Ayrıca zirkonyum implantlar, titanyum implantlar kadar uzun ömürlü ve sorunsuz olmadıkları gerekçesiyle çok az kullanılmaktadır. Bu nedenle günümüzde dünyada halen kullanılan implantların %99.9 u titanyumdan üretilmiş implantlardır.

Zirkonyum İmplant

Zirkonyum implantlar, dişeti ve kemik çok ince olduğunda titanyumun gri renginin estetiği bozacağı düşünülerek ve güldüğünde dişetleri görülen hastalarda nadiren kullanılmaktadır. Bu tür vakalarda kemiğin ve dişetinin kalınlaştırılması uzun vadeli estetik başarı için daha önemlidir.

Zirkonyum İmplant

İstanbul nişantaşında bulunan implant center da ücretsiz muayene olabilirsiniz. implant ve protez diş uzmanı Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında ki kliniğinde implant hastaları için ücretsiz muayene şansı sunuyor. implantın yanı sıra estetik diş hekimliği ve gülüş tasarımı konularında da uzman diş hekimi kadrosuyla başarılı operasyonlara imza atmaktadır. Sizde hemen randevu alıp ücretsiz muayene fırsatından faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Diğer Tedavi Hizmetlerimiz

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Prof. Dr. Ömer Kutay deneyimli diş hekimi kadrosuyla implant tedavisinin yanı sıra estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı ve diş beyazlatma gibi alanlarda da tedavi hizmetleri sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Benzer Yazılar

Prof. Dr. Ömer Kutay

Site içeriğinde bulunan tüm bilgiler bilgilendirme amaçlıdır.
Söz konusu bilgiler kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Copyright © 2020 OMERKUTAY.COM

Seolu Web Tasarım