Beyoğlu Diş Beyazlatma

Beyoğlu Diş Beyazlatma

Beyoğlu Diş Beyazlatma; Prof. Dr. Ömer Kutay mecidiyeköy semtinde oturan/yaşayan diş beyazlatmak isteyenler için, hemen yanı başlarında olan nişantaşında bulunan kliniğinde diş beyazlatma tedavisi sunuyor. Diş sağlığından sonra en çok yaptırılan tedavilerin başında gelen diş beyazlatma işlemi estetik diş hekimliğinin ilerlemesiyle daha kolay ve iyi sonuçlar vermeye başlamıştır. Lazerle diş beyazlatma ile bir seansda pırıl pırıl dişlere sahip olabilirsiniz. Kalıcı bir beyazlık sağlayan lazerle tedavi kolay ve en etkili yöntemlerin başında gelmektedir.

Lazerle Diş Beyazlatma

Lazerle diş beyazlatma işlemi yaklaşık 45 dakika kadar sürmektedir. Bir seans da diş rengini 3 ile 8 ton beyazlatan tedavi sonrasında dişler rengini kaybetmemektedir (Aşırı sigara, kahve, çay tüketimi vb. yok ise). Sancısız ve kolay yapılan bir işlemdir.

Diş Beyazlatma

Prof. Dr. Ömer Kutay istabul nişantaşında bulunan implant center isimli kliniğinde 1992 yılından bu yana başta implant hastaları olmak üzere estetik, diş hekimliği, diş beyazlatma, diş hastalıkları, diş eti hastalıkları gibi konularda tedavi hizmeti sunmaktadır.
Sizde pırıl pırıl ve bembeyaz dişlere sahip olmak için hemen randevu alın.

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın