Nişantaşı Diş Hekimi

Nişantaşı Diş Hekimi

Nişantaşı diş hekimi; İstanbul’un avrupa yakasında bulunan Şişli ilçesinin semtlerinden biri olan Nişantaşı nda diş hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay hastalarına ücretsiz muayene fırsatı sunmaktadır. 1992 senesinden bu yana İstanbul Nişantaşı nda diş hastalarına tedavi hizmetleri sunan Prof. Dr. Ömer Kutay başta implant olmak üzere diş, diş eti, ağız ve diş sağlığı gibi konularda tedavi hizmetleri vermektedir.

Diş Hekimi

Diş Hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay implant ve protez diş konusunda uzmandır. Uzmanlık alanı olan implant tedavisinde başarılı operasyonlara imza atan Ömer Kutay “Bir Günde İmplant” ile hastalarını aynı gün yeni dişleri ile evlerine gönderiyor. İmplant deyince bilinen en iyi diş hekimlerinden olan Prof. Dr. Ömer Kutay implantın yanı sıra estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, dişeti hastalıkları gibi konularda da uzman diş hekimi kadrosuyla hizmet vermektedir.

Nişantaşı Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir cevap yazın