Kağıthane Diş Beyazlatma

Kağıthane Diş Beyazlatma

Kağıthane diş hekimi; diş beyazlatma işlemi günümüzde yaygınlığı artan diş tedavi yöntemlerinden biridir. Hemen hemen diş sağlığı kadar rağbet gören bu tedavi dişlerin kalıcı olarak beyazlatılması amaçlanarak yaptırılmaktadır. Prof. Dr. Ömer Kutay istanbul nişantaşıında bulunan kliniğinde estetik diş hekimliği ve diş beyazlatma konusunda tedavi hizmetleri sunmaktadır.
1992 yılından beri başta implant olmak üzere, estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, lazerle diş beyazlatma gibi tedavi hizmetleri vermektedir. Uzun yıllardır estetik diş hekimliği konusunda branşlaşan kadrosu ile dişlerinin görüntsünde memnun olmayanlara kendilerine özgü gülümseme yapmak için çalışmalar yapmaktadır.

Lazerle Diş Beyazlatma

Lazerle diş beyazlatma gayet basit ve etkili bir yöntemdir. Yapımı sırasında ağrı veya sancı çekilmeyen bu işlemden sonra dişler çok uzun süre boyunca beyaz rengini korumaktadır. 40 dakika gibi bir seans süresi olan lazerle beyazlatma işlemi sonucunda dişlerde bariz bir beyazlama oluşmaktadır. Bu tedaviyi yaptıranların büyük bir kısmı tek seansda istediği diş rengine kavuşmaktadır. Çok fazla sararmış ve lekeli dişler haricinde ki dişler bir seansda pırıl pırıl bir gürünüm kazanmaktadır.

Diş Beyazlatma

İmplant ve protez diş uzmanı Prof. Dr. Ömer Kutay istanbul nişantaşında bulunan implant center isimli kliniğinde diş beyazlatma, gülüş tasarımı gibi estetik diş hekimliği alanlarında deneyimli diş hekimi kadrosuyla başarılı operasyonlara imza atmaktadır.
Sizde pırıl pırıl dişlere sahip olmak için hemen randevu alın.

Latest posts by admin (see all)

Share:

Bir Cevap Yazın