Diş Hekimi

Diş Hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay

Ömer Kutay, 1981 yılında Ankara Hacettepe üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi diş hekimliği fakültesinde doktorasını yapmıştır.

Portetif diş tedavisi ve protez bilim dalında 1990 yılından bu yana çalışmalarını sürdürmektedir. Bu yıldan sonra implant tedavisine ağırlık vermiştir.

Diş Hekimi Ömer Kutay implant uygulamasında hem cerrahi hemde restorasyon tedavilerini yirmi yılı aşkın bir süredir devam ettirmektedir.

Son yıllarda ileri cerrahi teknikleri ile çene kemiği onarımlarına ağırlık vermiştir. Çene kemiği onarımı vücuttan elde edilen büyüme hormonları ile desteklenmektedir. Ömer Kutay genelde dişlerinin büyük bir kısmını veya tamamını kaybetmiş hastaları tedavi etmektedir.

İstanbul Diş Hekimi

Prof. Dr. Ömer Kutay nişantaşında bulunan kliniğinde özellikle implant hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. Ömer Kutay implant center da verilen tedavi hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Implant
Gülüş Tasarımı
Diş Beyazlatma
Kanal Tedavisi
Dolgu Diş
Dişeti Hastalıkları
Kuron Kaplama Köprü
Lamineyt
Bonding
Lazerle Tadavi
20 Yaş Dişi

Latest posts by admin (see all)

Share:

Yorumlar 5

Yorum Yap
 • Diş Hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay
  istanbulun köklü diş hekimlerinden biridir.
  Kendisiyle yaklaşık 20 yıldır tanışır ve diş problemlerimde kendinden destek alırım.
  Herkese tavsiye edebileceğim gerçekten donanımlı bir profesördür.

 • […] Diş Hekimi Prof. Dr. Ömer Kutay implant ve protez diş konusunda uzmandır. Uzmanlık alanı olan implant tedavisinde başarılı operasyonlara imza atan Ömer Kutay “Bir Günde İmplant” ile hastalarını aynı gün yeni dişleri ile evlerine gönderiyor. İmplant deyince bilinen en iyi diş hekimlerinden olan Prof. Dr. Ömer Kutay implantın yanı sıra estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, dişeti hastalıkları gibi konularda da uzman diş hekimi kadrosuyla hizmet vermektedir. […]

 • […] Tasarımı, çekicci, sağlıklı ve doğal bir gülümseme için diş hekimliğinin ve sanatın birleştirilerek estetik ve fonksiyon gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde size […]

 • […] periyodlarda diş hekimi kontrolünden geçmek diş taşı temizletmek, düzgün diş fırçalamak ve diş sağlığını […]

 • […] Gülüş Tasarımı, Doğal, sağlıklı ve çekici bir gülümseme için diş hekimliğinin ve sanatın birleştirilerek estetik ve fonksiyon gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde size […]

Bir cevap yazın